CHARITATIVNÍ BĚH

OSTRAVA!!! CITY MARATHON 2019 - CHARITATIVNÍ BĚH PRO NEDOKLUBKO

JAK MŮŽETE V ROCE 2019 PŘISPĚT ?

Máte dvě možnosti. Můžete se zaregistrovat na CHARITY RUN, jehož celé startovné rozdělíme mezi jednotlivé příběhy. Minimální výše startovného je 350,- Kč, ale můžete samozřejmě přispět i vyšší částkou 500,- Kč, 750,- Kč nebo 1000,- Kč.

Charitativní běh CHARITY RUN bude v délce 4,2 km. Charitativního běhu se můžou zúčastnit všichni, kterým je minimálně 15 let nebo i mladší v doprovodu rodičů a podpořit tak svým startem našeho partnera  NEDOKLUBKO (nestátní neziskové rodičovské organizace). Další informace o Nedoklubku si můžete přečíst na jejich stránkách www.nedkolubko.czDruhou možností je, že se zaregistrujete na jakýkoliv jiný běh na Ostrava !!! City marathon a při registraci zaškrtnete políčka s příspěvkem na charitu.

MINULÉ ROČNÍKY

RUNFEST 2018 - PRO TEREZKU

Terezka se narodila 4.9.2001 v Ostravě-Zábřehu s krásnými mírami miminka. Byla dlouho očekávaným dítětem, přišla na svět po několika letech „pokusů“ a marného boje otěhotnět (narozena po IVF). Průběh těhotenství a porodu byl celkem komplikovaný. I přes její míry se už od začátku objevily zdravotní potíže, které se postupem času stupňovaly, ve 4. měsících bojovala o život a své místečko si nakonec vybojovala. V jednom roce věku ji byla přiřknuta diagnóza Dětské mozkové obrny s centrálním hypotonickým syndromem a k tomu měla další zdravotní komplikace.

RUNFEST 2017 - PRO MARUŠKU A MILANA

Na 2. ročníku CRAFT RunFest Ostrava jsme díky Vám charitativně vybrali 42.000,- Kč, které jsme rozdělili Marušce a Milanovi. Děkujeme!!!

Pomáhat má smysl.

RUNFEST 2016 - ZÁKLADNÍ ŠKOLA PRO HANDICAPOVANÉ

Už na prvím ročníku Kilpi RunFestu jsme se rozhodli pomoci potřebným. Proto jedním ze závodů byl charitativní BĚH PRO… Loni jsme věnovali 18.500,- Kč základní škole, která pracuje s handicapovanými dětmi.

Na 2. ročníku jsme se rozhodli podpořit konkrétní děti, které se bez pomoci ostatních neobejdou.