fbpx

RODINNÝ CHARITATIVNÍ BĚH

Tratě

CHARITATIVNÍ BĚH

4,2 Km
1 okruhy
Mapa okruhu

V roce 2022 běžíme pro nadační fond Pavla Novotného

V letošním roce věnujeme příspěvek  ze startovného na podporu onkologicky nemocným pacientům Nadačnímu fondu Pavla Novotného založeného v r. 2016 se sídlem v Ostravě – Vítkovicích, jehož heslem je: VĚŘÍM V ŽIVOT!

Více informací o činnosti nadačního fondu: nfpavlanovotneho.cz, Facebook.

Registrace

on-line registrace pro všechny tratě je otevřena na stránkách závodu: www.ostravacitymarathon.cz nejpozději do 5. 9. 2022 (23:59 hod). Od 6. 9. 2022 je z důvodu zpracování startovních listin a tisku startovních čísel registrace uzavřena. Dále je možná registrace pouze v místě prezentace závodu 10. – 11.9. dle otvírací doby prezentace.

Startovné

Minimální výše startovného je 350,- Kč, ale můžete samozřejmě přispět i vyšší částkou 500,- Kč, 750,- Kč nebo 1000,- Kč.

Startovné zahrnuje

Prezentace

Sobota

Neděle

Doplňující informace k prezentaci

Historie charitativních běhů

OSTRAVA CITY MARATHON!!! 2020 - pro Haima Ostrava, z.s.

OSTRAVA CITY MARATHON!!! 2019 - PRO NEDOKLUBKO

V roce 2019 jsme běželi pro organizaci NEDOKLUBKO. Charitativního běhu se účastnily celé rodiny s dětmi a samotní závodnici, a každý z nich si zaběhl minimaraton což je symbolických 4,2km. Celkem jsme přispěli částku ve výši 61.250,- Kč pro Ostravské Neonatologické centra.  Další informace o Nedoklubku si můžete přečíst na jejich stránkách www.nedkolubko.cz

RUNFEST 2018 - PRO TEREZKU

Terezka se narodila 4.9.2001 v Ostravě-Zábřehu s krásnými mírami miminka. Byla dlouho očekávaným dítětem, přišla na svět po několika letech „pokusů“ a marného boje otěhotnět (narozena po IVF). Průběh těhotenství a porodu byl celkem komplikovaný. I přes její míry se už od začátku objevily zdravotní potíže, které se postupem času stupňovaly, ve 4. měsících bojovala o život a své místečko si nakonec vybojovala. V jednom roce věku ji byla přiřknuta diagnóza Dětské mozkové obrny s centrálním hypotonickým syndromem a k tomu měla další zdravotní komplikace.

RUNFEST 2017 - PRO MARUŠKU A MILANA

Na 2. ročníku CRAFT RunFest Ostrava jsme díky Vám charitativně vybrali 42.000,- Kč, které jsme rozdělili Marušce a Milanovi. Děkujeme!!! Pomáhat má smysl.

RUNFEST 2016 - ZÁKLADNÍ ŠKOLA PRO HANDICAPOVANÉ

Už na prvním ročníku Kilpi RunFestu jsme se rozhodli pomoci potřebným. Proto jedním ze závodů byl charitativní BĚH PRO… Loni jsme věnovali 18.500,- Kč základní škole, která pracuje s handicapovanými dětmi. Na 2. ročníku jsme se rozhodli podpořit konkrétní děti, které se bez pomoci ostatních neobejdou.

POZOR: pořadatel si vyhrazuje právo na doplnění či změnu propozic a pravidel závodu