Vítězové RBP OSTRAVA CITY MARATHON

RokJménoČasKlub/město/stát
2023Kohut Jan2:35:43Fénix Sport Blansko
Pastorová Petra3:02:14MK Seitl Ostrava
2022Kokošek Oldřich2:41:28Dynafit Sachasport
Pastorová Petra2:54:27MK Seitl Ostrava
2021Najvert Stanislav3:03:02Kilpi
Pastorová Petra3:09:51MK Seitl Ostrava
2020Buček Petr2:34:54Těmice
Pastorová Petra2:52:58MK Seitl Ostrava
2019Muras Petr2:37:41MK Seitl Ostrava
Pastorová Petra3:03:02MK Seitl Ostrava
2018Pechek Petr2:27:07TJ Maratonstav Upice
Pastorová Petra2:58:40MK Seitl Ostrava
2017Kohut Jan2:36:54VSK univerzita Brno
Pastorová Petra3:06:06MK Seitl Ostrava
2016Kebeda Birut2:23:32Kenia
Pastorová Petra2:53:33MK Seitl Ostrava
2015Kučera Martin2:30:02VSK Univerzita Brno
Filipiová Eva3:12:36TJ Šumperk
2014Serbessa Mulugeta2:31:43Týniště Nad Vltavou
Šádková Tereza3:24:38MK Seitl Ostrava
2013Serbessa Mulugeta2:35:42Týnište nad Vltavou
Macháčková Šárka2:49:41MK Seitl Ostrava
2012Orálek Daniel2.31:25AC Moravská Slávia Brno
Pachtová Iva3:27:57MK Seitl Ostrava
2011Serbessa Mulugeta2:29:26Týnište nad Vltavou
Hudáková Jitka3:10.03Trenčín
2010Orálek Daniel2:30:50Ak Moravská Slávia Brno
Dorazilová Jana3:00:16AK Kroměříž
2009Serbessa Mulugeta2:27:16Týniště nad Vltavou
Hudáková Jitka3:15:00Trenčín
2008Žák Jiří2:31:07VŠB Ostrava
Munstrová Jitka3:12:43AK Moravská Slávia Brno
2007Zawierucha Damian2:27:23Polsko
Martincová Martina2:54:23AK Moravská Slávia Brno
2006Kasprzyk Jacek2:27:56Polsko
Fliergert Ewa3:03:05Německo
2005Rosa Eusebio2:27:31Portugalsko
Kozáková Daniela3:11:34Hvězda SKP Pardubice
2004Serbessa Mulugeta2:29:37Praha
Hanáková Miroslava3:21:48Sokol Bučovice
2003Serbessa Mulugeta2:35:57Praha
Pokorová Jaroslava3:39.28Sokol Opava
2002Serbessa Mulugeta2:37:43Praha
Šokalová Ludmila3:40:36TJ Slezan frydek Místek
2001Serbessa Mulugeta2:29:57Praha
Šokalová Ludmila3:24:45TJ Slezan Frydek Místek
2000Ožana Václav2:37:22Datalusk Jihlava
Skalová Lenka4:01:37MK Seitl Ostrava
1999Gerych David2:34:20SSK Vítkovice
Tvrdá Zdenka3:53:31Technoplast Chropině
1998Žák Jiří2:29:11VŠB Ostrava
Tvrdá Zdeňka3:58:12Tj LRS Vyškov
1997Filip Václav2:40:01AKM Olomouc
1996Bukovjan Vlastimil2:22:48Jiskra Otrokovice
Gerové – Šromová3:29.47Slezan Opava
1995Filip Václav2:31.56AK Milo Olomouc
Balošáková Anna2.56:15TJ Stará Bystrica Slovensko
1994Neuwirt Alexandr2:20:50MK Ostrava
Rulcová Vlasta2:57:55Slovan Liberec
1993Neurwit Alexandr2:21:26MK Ostrava
Vašutová Věra3:00:49MK Ostrava
1992Hrouza Jan2:32:00Lokomotiva Krnov
Sladká Alena3:08:30Lokomotiva Žilina
1991Miko Miroslav2:26:40SKP Ostrava
Brožová Ivana3:16:32Lokomotiva Ostrava
1990Hrouza Jan2:36:30Lokomotiva Krnov
Skalová Lenka4:02:16TJ Liga 100 Ostrava
1989Mladenka Josef2:35:40Sedlice
Brožová Ivana3:11:58Lokomotiva Ostrava
1988Miko Miroslav2:27:42SSK Vítkovice
Holaňová Věrka3:10:39SSK Vítkovice
1987Jaroň Aleš2:29:08SSK Vítkovice
Brožová Ivana3:15:45Lokomotiva Ostrava
1986Tsametis Nikos2:30:24Lokomotiva Ostrava
Vitásková Marie3:24:51TJ Liga 100 Ostrava
1985Němec Ondřej2:28:46SSK Vítkovice
1984Balošák Vladimír2:34:50Slavoj Staškov SK
Eichner Sigrid3:27:38NDR
1983Brož Jiří2:29:57SSK Vítkovice
Macheleidt Sigrun3:39:57NDR
1982Šváb Zdeněk2:31:53Sokol Žabovřesky
Macheleidt Sigrun3:51:50NDR
1981Krejčí Vojtěch2:27:06Slavoj Slavkov
Macheleidt Sigrun3:49:31NDR
1980Krejčí Vojtěch2:31:03Slavoj Slavkov
Macheleidt Sigrun3:34.47NDR
1979Mocsari Endre2:29:41Maďarsko
Vlčková Eva4:10:52Lokomotiva Šumperk
1978Rusek Tomáš2:34:52Sokol Žabovřesky
1977Folker Lorenz2:39:36NDR
1976Orzet Kazimirz2:43:13Polsko
1975Orzet Kazimirz2:36:10Polsko
1974Nebojsa Stanislav2:48:21TJ Gottwaldow
Přivřelová – Ovádková3:26:04VŽKG
1965Vejvačinský Vladimír1:20:16TJ Gottwaldow 25 km
1964Ciboch Miroslav1:27:21Dynamo Praha 25 km
1963Chudomel Václav2:40:23ČKD Praha
1962Ciboch Miroslav1:18:59Dynamo Praha 25 km
1961Katolický František1:31:10Spartak 1. Brnéncká 25 km
1960Ciboch Miroslav1:23:10Dynamo Praha 25 km
1959Kantorek Pavel2:19:06Dukla Praha
1958Pechánek Drahomír1:23:54Dynamo Pardubice 25 km
1957Šourek Jaroslav2:34:36Dukla Praha
1956Ciboch Miroslav1:02:23Slovan Karvina 25 km
1955Bednář Vladimír1:28:38RH Praha 25 km
1954Šourek Jaroslav2:32:42UDA Praha
1931Schlezinger2:58:20ČSS Olomouc
1923Kovařík Jaroslav2:28:32SK Olympia Zábřeh 31 km

REKORDY:

RokJménoČasTrať
2021Rudolecký Roman0:31:3610 km
2023Hastíková Jarmila0:39:1910 km
2023Cherutyot Laban1:05:581/2 marathon Keňa
2023Mbatha Ruth Nundu1:18:561/2 marathon Keňa
1959Kantorek Pavel2:19:06marathon
2013Macháčková Šárka2:49:41marathon

ŠTAFETA:

RokKlubČasKategorie
2023AKEZ Kopřivnice – ogaři2:00:48mužská
2023AKEZ – robky2:25:42dámská
2023SMS2:00:01smíšená