fbpx

Startovní listina dětské běhy

Ostrava City Marathon!!! – 22.9.2019
   Nejmladší chlapci (2013 a mladší)  
UM.PŘÍJMENÍ A JMÉNOS.Č.KLUBČASODSTUP
1.Šupák Antonín191   
2.Skácel Patrik155FC Vítkovice 1919  
3.Polášek Jiří128TJ Slezan F-M  
4.Broulík Matyáš247   
5.Vida Jakub206   
6.Zelníček Jakub273   
7.Schwan Františejk297   
8.Ciran Michal16   
9.Wagner Robin208   
10.Ostřížek Tomáš124   
11.Trávník Šimon266   
12.Plonka Matyáš126   
13.Stoček Sebastián293   
14.Klímek Ondřej84KELÍMCI  
15.Válek Jakub262   
16.Jachanin Jaroslav234   
17.Zelníček Jan274   
18.Bielecki Antoni6Husaria Race Team  
19.Frýdl Robin39Quality Hotel Ostrava City  
20.Šmíd Michal181   
21.Bosák Jakub10   
22.Slovák Tobias162   
23.Kašpařík Tomáš282   
24.Cupian Vojtěch19   
25.Slováček Jakub161   
26.Seitl Matěj318   
27.Turčány Adam198   
28.Rataj Michael243   
29.Kurfürst Dan103   
30.Labaj Ondřej105   
31.Reichel Jiří311Vítkov  
32.Glinz Edward49   
33.Buba Waldemar264   
34.Žatek Teodor227   
35.Novotný Jakub284   
36.Turčík Adrian201   
37.Klímek Matěj83KELÍMCI  
38.Jeřábek Matoušek74   
39.Gulas Samuel50   
40.Pouba Jan252   
41.Babilon Maxim1   
42.Bracek Dominik11   
43.Bělica Jan260   
      
   Nejmladší dívky (2013 a mladší)  
UM.PŘÍJMENÍ A JMÉNOS.Č.KLUBČASODSTUP
1.Nyczová Hana283   
2.Hrazdílková Anna232   
3.Bubová Stela263   
4.Reichelová Gita141   
5.Kohútová Ema88   
6.Škarková Klaudia180   
7.Adamčová Naďa241   
8.Fiury Emma38   
9.Kyzourová Hana237   
10.Španělová Karolína184   
11.Dvořáková Emília32   
12.Němcová Liliana120   
13.Zátopková Gabriela212   
14.Lazorová Paulína106   
15.Staňková Gréta259   
16.Říhová Barbora240   
17.Gulas Sára51   
18.Hegnerová Márinka55   
19.Trnková Karolína197   
20.Hekelová Emma291   
21.Kopáčková Simona92Happykopamily  
22.Urbanová Karolína202Ostrava  
23.Pleváková Šárka279SK Oceláci  
24.Radek Wiktoria 140   
25.Zbořilová Elena214BK SAK Karviná  
26.Hluchníková Ema56   
27.Kohútová Lucie87   
28.Ondráčková Anita123   
29.Pruskova Ellen129MK Seitl Ostrava  
30.Vysloužilová Nela300   
31.Novotná Daniela285   
32.Holešová Kristína57   
33.Vysloužilová Julie299   
34.Gavláková Klaudie43   
35.Přikrylová Alena133   
36.Kalitová Gabriela80Head bike team  
37.Kotasová Amélie96   
38.Jedličková Lea73SSK Vítkovice  
39.Rajdus Mex294Havířov  
40.Kopáčková Sabina91Happykopamily  
41.Kněžík Aleš85Šneci v běhu  
42.Jovčeva Tereza76   
43.Jeřábková Stellinka75   
      
   Benjamínci chlapci (2012 – 2011)  
UM.PŘÍJMENÍ A JMÉNOS.Č.KLUBČASODSTUP
1.Bernatík Matyáš3AK EZ Kopřivnice  
2.Pavliska Oliver277LK Baník Ostrava  
3.Janko Adrian67VZS Ostrava  
4.Gebauer Dominik44Slezan Frýdek Místek  
5.Plesniok Tomáš251   
6.Trnka Daniel196   
7.Holuša Matyáš60   
8.Sajko Alex320   
9.Zvolánek Vojtěch Kryštof219   
10.Tokarčík Tobiáš194SSK Vítkovice  
11.Šmíd Michal181   
12.Gavenda Jan41   
13.Chmiel Marcin288   
14.Mikel Adam278   
15.Wala Vít275   
16.Mohyla Matěj321   
17.Zamazal Tomáš210   
18.Koudelka Štěpán97TJ Sokol Olšany  
19.Němec Matěj122   
20.Přikryl Jakub132   
21.Fujak Adam40   
22.Slováček Štěpán160   
23.Steiger Teodor165   
24.Slíva Jan156   
25.Zlámal Jan215   
26.Huetter Michal235   
27.Kněžík Robin86Šneci v běhu  
28.Cupian Tomáš18   
29.Smyček Martin163   
30.Fiury Samuel37   
      
   Benjamínci dívky (2012 – 2011)  
UM.PŘÍJMENÍ A JMÉNOS.Č.KLUBČASODSTUP
1.Kaletová Hana79Atletika Poruba  
2.Špačková Zuzana182   
3.Ondrašíková Lea276   
4.Broulíková Adéla248   
5.Němcová Aneta119   
6.Přikrylová Zuzana136   
7.Gebauerova Beata45Slezan Frýdek Místek  
8.Barabášová Bára253   
9.Štěpánková Klára298   
10.Šelongová Viktorie178   
11.Jílková Zuzana314   
12.Holubková Nikola59   
13.Juřicová Viktorie267   
14.Bockova Amalie9SSK VÍTKOVICE  
15.Kubešová Aneta102   
16.Damková Barbora303   
17.Ivančevič Nikolina65   
18.Daňková Natálie26   
19.Daňková Amálie27   
20.Zvolánková Jolana 286   
21.Krůzová Adéla101   
22.Klímová Elen295   
23.Steiger Justina164   
      
   Přípravka chlapci (2010 – 2009)  
UM.PŘÍJMENÍ A JMÉNOS.Č.KLUBČASODSTUP
1.Mrovec Michal302Mushing Team OV0:02:13,2 
2.Trávník Tomáš Petr265 0:02:18,90:00:05,7
3.Doležel Jáchym30SK Ostraváček0:02:22,60:00:09,4
4.Sikora Natan150 0:02:25,10:00:11,9
5.Bukovský Ondra272 0:02:26,30:00:13,1
6.Jílek Tomáš315 0:02:27,20:00:14,0
7.Koběluš Antonín254 0:02:27,50:00:14,3
8.Holubek Jakub58 0:02:27,80:00:14,6
9.Šana Sebastian261 0:02:28,90:00:15,7
10.Špok Stanislav185 0:02:34,70:00:21,5
11.Staněk Jonáš258 0:02:36,80:00:23,6
12.Kamír Viktor81 0:02:38,90:00:25,7
13.Kučera Roman244 0:02:43,20:00:30,0
14.Šelong Tadeáš177 0:02:43,80:00:30,6
15.Sieja Viktor233 0:02:44,30:00:31,1
16.Sivík Kristián153 0:02:53,50:00:40,3
17.Hotový Petr269 0:02:55,80:00:42,6
18.Chmiel Jakub289 0:02:56,10:00:42,9
19.Brandštetter Patrik12 0:02:57,50:00:44,3
20.Pchálek Daniel231 0:03:02,40:00:49,2
21.Suchánek Daniel173 0:03:09,70:00:56,5
22.Gavenda Aleš42 0:03:10,40:00:57,2
23.Hekele Václav290 0:03:41,50:01:28,3
24.Zbořil Vít213BK SAK Karviná0:04:00,40:01:47,2
      
   Přípravka dívky (2010 – 2009)  
UM.PŘÍJMENÍ A JMÉNOS.Č.KLUBČASODSTUP
1.Jurásková Tereza78SK Atletika Hranice0:02:20,8 
2.Salvová Kateřina145SSK Vítkovice0:02:23,70:00:02,9
3.Milfaitpvá Michaela Anna117 0:02:26,40:00:05,6
4.Šteinigerová Lucie188SSK Vítkovice0:02:29,10:00:08,3
5.Zvolánková Klára287Ostrava0:02:30,90:00:10,1
6.Chodurová Nina63Prostě běž0:02:35,10:00:14,3
7.Drążkowska Antonia31AntoniaClub Poland0:02:36,60:00:15,8
8.Maléřová Markéta310 0:02:38,70:00:17,9
9.Kabátová Anna307 0:02:39,80:00:19,0
10.Janková Beata68VZS Ostrava0:02:49,80:00:29,0
11.Žáčková Klára225 0:02:50,90:00:30,1
12.Ciranová Magdaléna17 0:02:57,60:00:36,8
13.Maléřová Nela111SSK Vítkovice0:03:01,30:00:40,5
14.Kiszová Sophia256 0:03:07,40:00:46,6
15.Juřicová Veronika268 0:03:14,10:00:53,3
16.Slívova Hana159 0:03:17,60:00:56,8
17.Bielecka Zofia5Husaria Race Team0:03:19,30:00:58,5
18.Švidrnochová Nela193TJ Opava0:03:21,90:01:01,1
19.Valchařová Veronika205 0:03:26,60:01:05,8
20.Schleser Karolína Anna149 0:03:34,30:01:13,5
21.Přikrylová Lucie134 0:03:42,40:01:21,6
22.Hotová Eliška270 0:03:42,80:01:22,0
23.Slavíková Daniela250 0:03:44,40:01:23,6
24.Bůžková Nikola15Bokolobka tým Ostrava0:03:45,80:01:25,0
25.Plonka Ema125 0:04:09,40:01:48,6
      
   Předžactvo chlapci (2008 – 2007)  
UM.PŘÍJMENÍ A JMÉNOS.Č.KLUBČASODSTUP
1.Darliński Dawid29ADEA team0:01:59,6 
2.Mrovec Max301 0:02:00,40:00:00,8
3.Maléř Matěj309 0:02:14,90:00:15,3
4.Mordáč David118 0:02:16,30:00:16,7
5.Mohyla Roman313 0:02:17,30:00:17,7
6.Ptáčník Vojtěch245 0:02:26,20:00:26,6
7.Bůžek Patrik14Bokolobka tým Ostrava0:02:28,60:00:29,0
8.Franek Vojta296BK SAK0:02:30,10:00:30,5
9.Lichý Ondřej257 0:02:34,00:00:34,4
10.Němec Ondřej121 0:02:36,60:00:37,0
11.Přikryl Martin130 0:02:39,30:00:39,7
12.Damek Kryštof304 0:02:41,50:00:41,9
13.Koběluš Václav255 0:02:45,80:00:46,2
14.Bureš Daniel13 0:02:48,90:00:49,3
15.Ivančevič Danilo64 0:02:51,40:00:51,8
16.Sikors Saul152 0:02:55,90:00:56,3
17.Mohyla Matěj312 0:02:57,20:00:57,6
18.Španěl Martin183 0:02:57,60:00:58,0
19.Figiel Jan35 0:03:10,40:01:10,8
20.Rymel Jaromír144 0:03:19,10:01:19,5
21.Turčík Richard200 0:03:21,20:01:21,6
22.Kořístek David95 0:03:59,90:02:00,3
      
   Předžactvo dívky (2008 – 2007)  
UM.PŘÍJMENÍ A JMÉNOS.Č.KLUBČASODSTUP
1.Štefková Nela186AKEZ Kopřivnice0:02:10,4 
2.Říhová Eliška238 0:02:19,90:00:09,5
3.Broulíková Anna249 0:02:23,80:00:13,4
4.Bernatíková Eliška4AK EZ Kopřivnice0:02:25,20:00:14,8
5.Přikrylová Zuzana136 0:02:26,60:00:16,2
6.Bukovská Barbora271 0:02:32,30:00:21,9
7.Jurásková Natálie77SK Atletika Hranice0:02:38,90:00:28,5
8.Medková Alžběta113 0:02:40,60:00:30,2
9.Maňková Tereza112Atletika Poruba0:02:41,30:00:30,9
10.Adamčová Ada242 0:02:42,10:00:31,7
11.Kožušníková Julie322 0:02:45,60:00:35,2
12.Janečková Alena66Čertova Lhota0:02:49,00:00:38,6
13.Šefčíková Veronika176 0:02:50,10:00:39,7
14.Žáčková Aneta226 0:03:04,90:00:54,5
15.Jandáčková Viktorie319 0:03:05,10:00:54,7
16.Balnerová Markéta317 0:03:09,10:00:58,7
17.Přikrylová Aneta135 0:03:21,70:01:11,3
18.Sikorová Denisa151 0:03:29,20:01:18,8
      
   Mladší žáci (2006 – 2005)  
UM.PŘÍJMENÍ A JMÉNOS.Č.KLUBČASODSTUP
1.Jašek Jan71AKEZ Kopřivnice0:01:57,5 
2.Zajíc Vojtěch292 0:01:57,70:00:00,2
3.Danihel David23SK ANTE0:02:06,00:00:08,5
4.Kabát Jakub308 0:02:11,50:00:14,0
5.Res Ondřej305Ostrava0:02:15,30:00:17,8
6.Říha Prokop239 0:02:25,50:00:28,0
7.Turčík Lubomír199 0:02:40,60:00:43,1
8.Schleser Dalibor148 0:02:56,40:00:58,9
      
   Mladší žákyně (2006 – 2005)  
UM.PŘÍJMENÍ A JMÉNOS.Č.KLUBČASODSTUP
1.Ernstová Natálie331běžecký Jablunkov0:02:02,0 
2.Daňková Dora25AK Havířov0:02:10,40:00:08,4
3.Resová Lucie306 0:02:13,70:00:11,7
4.Broulíková Nela246 0:02:22,70:00:20,7
5.Lukánková Marina316 0:02:24,30:00:22,3
6.Krůzová Veronika100 0:02:42,00:00:40,0
7.Chodurová Soňa62Prostě běž0:02:43,50:00:41,5
8.Medková Kristýna114 0:02:46,60:00:44,6
9.Gebauerová Kateřina46Bokolobka tým Ostrava0:02:48,80:00:46,8
10.Štefková Michaela187AKEZ Kopřivnice0:02:55,20:00:53,2
11.Figielová Zuzana36 0:02:58,20:00:56,2
      
   Starší žáci (2004 – 2003)  
UM.PŘÍJMENÍ A JMÉNOS.Č.KLUBČASODSTUP
1.Liška Petr107 0:03:35,3 
2.Přikryl Vojtěch131 0:04:31,20:00:55,9
      
   Starší žákyně (2004 – 2003)  
UM.PŘÍJMENÍ A JMÉNOS.Č.KLUBČASODSTUP
1.Švidrnochová Eliška192TJ OPAVA0:04:25,6