| Autor: Ostrava City Marathon

MČR veteránů v maratonu

POTVRZENO !!!

Mistroství ČR v maratónu veteránů se bude v roce 2023 konat v Ostravě v rámci RBP Ostrava City Marathonu.  MČR je otevřeno všem běžcům od 35 let, kteří doběhnou do cíle maratonu.  Není potřeba být členem Sdružení veteránů ČAS.

Sportovat se dá opravdu v každém věku. „Život je pohyb, jen stojatá voda je mrtvá“ napsal  Ing. Karel Matzner, čestný předseda SV ČAS, z.s. Pokud ti již bylo 35 let a své tretry ještě nechceš pověsit na hřebík, přidej se k tomuto prospěšnému hnutí. Zdaleka se  nejedná  o spolek bývalých olympioniků a sportovních přeborníků. Právě ve vyšším věku nalézá motivaci ke sportu a pohybu řada tzv. rekreačních sportovců. Buď jedním z nás!


 

A jak dopadne MČR v maratónu v roce 2023?

To zatím nevíme, ale bude zajímavé to sledovat. Obhájí svůj titul z roku 2022 Petr Švarc (Tri klub Příbram), který zvítězil v kategorii nad 55 let a svým skvělým výkonem 2:55:37 „zahanbil“ řadu o generaci mladších běžců?  Podaří se Radce Zemanové (Running zone Brno) opět uhájit vítězství před Ivanou Jedličkovou (AC TEPO Kladno)? Nebo se objeví na startu nové jméno? Kdo ví…. Sleduj to s námi. 


Ostrava City Marathon avatar
Ostrava City Marathon
Líbil se Vám článek? Možnost sdílení: