| Autor: David Bíbrlík

Program OCM 2023

PREZENTACE

Prezentace proběhne v novém areálu Ostravské Univerzity – City Campus. Výdej startovních čísel bude možný v sobotu i v neděli v uvedených časech. Pro vyzvednutí bude stačit nahlásit vaše jméno a mít připraven průkaz totožnosti. V případě vyzvednutí pro druhou osobu, budeme vyžadovat váš doklad totožnosti + jméno běžce pro kterého číslo vyzvedáváte.

V případě městské hromadné dopravy je nejbližší zastávkou Výstaviště. Dopravní spojení lze vyhledat na webu dpo.cz Pokud budete cestovat autem, doporučujeme zaparkovat v OC Karolína (kryté stání) nebo na parkovištích v okolí.

START

Start jednotlivých distancí proběhne dle níže uvedeného harmonogramu. Buďte prosím v čas na svých místech a nezapomeňte podpořit nejmenší závodníky, kteří budou dobíhat Minimarathon (2,1 km). Startujeme z místa, kde byla prezentace. A pozor. Závodem to nekončí. Čti dále v sekci – Program po závodě.

13:00 hod. – prohlídky Laboratoří (zaměřených na analýzu lidského pohybu) sraz u recepce, komentované prohlídky 13:00, 13:30, 14:00, 14:30, 15:00

13:30 hod. – přednáška ve velké aule, Doc.Mgr. Daniel Jandačka Ph.D. / Mgr. Jiří Skypala Ph. D. / Mgr. Jan Plešek Ph.D. : Pravidelný běh a kvalita kolenních chrupavek a Achillových šlach – výsledky projektu HAIE Programu 4 (Nábor pro projekt LERCO)

14:00 hod. – vyhlášení vítězu 10km, půlmaraton

14:30 hod. – přednáška ve velké aule, Doc.Mgr. Daniel Jandačka Ph.D. / Mgr. Jiří Skypala Ph. D. / Mgr. Jan Plešek Ph.D. : Pravidelný běh a kvalita kolenních chrupavek a Achillových šlach – výsledky projektu HAIE Programu 4 (Nábor pro projekt LERCO)

15:00 hod. – vyhlašovací ceremoniál

  • představení vítězů minulých ročníku Ostravského maratonu u příležitosti 100 let, kdy se běžel Slezský maraton poprvé
  • vyhlášení závodníka s nejvyšším počtem startu Ostravského maratonu
  • vyhlášení vítězu maratonu + vítězu kategorii
  • vyhlášení kategorií MČR veteránu (není třeba být členem sdružení)David Bíbrlík avatar
David Bíbrlík
Líbil se Vám článek? Možnost sdílení: